Darba piedāvājums!

Klāt pavasaris un jaunā tūrisma sezona vairs nav aiz kalniem. Arī mēs sākam gatavot savus elektriskos braucamos, lai no 1. maija atkal varētu startēt pils dārzā.

Tā kā no pagājušā gada tiek izmantoti divi elektromobiļi, tad ir nepieciešams apzinīgs, atraktīvs un strādāt gribošs jaunietis/te, kas vēlētos vasaras mēnešus pavadīt lietderīgi.

Mazliet par darba specifiku: sezona – jūnijs, jūlijs un augusts, jāstrādā lielākoties piektdienas, sestdienas un svētdienas, bet tas neizslēdz iespēju vajadzības gadījumā strādāt arī citās dienās. Jābūt nojausmai, ko darīt ar stūri, gāzes un bremžu pedāļiem, jo, kā jau vari nojaust, būs jāvada elektromobilis, bet tas tā kā būtu tas vienkāršākais, jo brauciena laikā, kas ilgs aptuveni 20 min. Tev arī būs jāizstāsta zinātkārajiem pils dārza apmeklētājiem galvenos faktus par pils dārzu un jāatbild uz uzdotajiem jautājumiem, bet ja esi pozitīvs un gatavs apgūt  jauno, tad nekādas grūtības tas nesagādās, katrā ziņā tas nav sarežģītāk par algebru vidusskolā. Jā, laikam jāpiebilst, ka stāstīt nāksies ne tikai latviski, bet arī krieviski un vēlams arī angliski. Un tā no plkst.12. līdz 18. (aptuveni darba laiki) būs reizēm jārunā bez apstājas, protams ne vienmēr. Toties, apmaiņā Tu iegūsi pieredzi, noteiktu naudas summu un gandarījumu par paveikto 🙂 .

Ja tas Tevi ir ieinteresējis, atsūti man uz e-pastu kaut ko līdzīgu motivācijas vēstulei, lai varu gūt nelielu priekšstatu par Tevi un tad jau varbūt arī tiekamies, lai iepazītos tuvāk.

medians@inbox.lv

Pēteris

Advertisements
Šis ieraksts tika publicēts Uncategorized. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s